Start Aktualności Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

26.10.2010, godz. 17.00 –WiMBP w Bydgoszczy

KRZYSZTOF PETEK W BYDGOSZCZY!

26 października 2011 r. w Bibliotece Głównej WiMBP w Bydgoszczy odbyło się spotkanie z Krzysztofem Petkiem – reporterem, organizatorem wypraw przetrwania, podróżnikiem, autorem powieści sensacyjno–przygodowych dla młodzieży. Krzysztof Petek prowadzi też kursy psychologii przetrwania, samoobrony, warsztaty dziennikarskie i literackie. Podczas spotkania opowiedział o wyprawach do Amazonii, Transylwanii i na Syberię, wzbogacając swoją wypowiedź pokazem zdjęć, ilustrujących piękno przyrody oraz warunków życia mieszkańców tych terenów. Autor podzielił się również ciekawymi anegdotami związanymi ze swoimi podróżami. Zaprezentował też pokaz podstawowych technik obronnych, które każdy może zastosować w sytuacji zagrożenia. Zaproszeni goście z zaciekawieniem wysłuchali okraszonych humorem opowieści Krzysztofa Petka, mieli też możliwość zadawania pytań. W spotkaniu wzięło udział 26 osób. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach programu DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI realizowanego przez WiMBP we współpracy z Instytutem Książki.


KRZYSZTOF PETEK W BYDGOSZCZY!

Krzysztof Petek – autor powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania - uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Podczas spotkania będzie opowiadał o wyprawach do Amazonii, Transylwanii, na Syberię. Przywiezie ze sobą mapy, fotografie, filmy i pamiątki. Autor ma swoją stronę internetową: http://petek.prv.pl/

Spotkanie organizowane jest w ramach programu DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI realizowanego przez WiMBP we współpracy z Instytutem Książki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!  WSTĘP WOLNY!


Poprawiony (czwartek, 27 października 2011 10:16)

 
Archiwum