Start Aktualności Spotkanie autorskie z Anną Dziewit-Meller i Marcinem Mellerem

18.09.2013, godz. 18.00 – WiMBP w Bydgoszczy

ANNA DZIEWIT-MELLER i MARCIN MELLER W BYDGOSZCZY!

Anna Dziewit-Meller - dziennikarka i reporterka, autorka (razem z A. Drotkiewicz) książek Głośniej! Rozmowy z pisarkami oraz Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami. Swoje teksty publikowała m.in. w Polityce, Wysokich Obcasach i Lampie. W 2012 zadebiutowała, jako autorka powieści książką pt. Disko. Pracuje w TVN. Związana była z radiem Zet i Chilli Zet. Wokalistka i gitarzystka zespołu Andy.

Marcin Meller dziennikarz, prezenter telewizyjny, w latach 1991-2003 reporter Polityki, jako jej wysłannik po raz pierwszy trafił do Gruzji, opisywał konflikty w Iranie, Czeczenii, byłej Jugosławii i w Afryce. Przez dwa lata prowadził pierwszy w Polsce reality show Agent. W latach 2003-2012 - redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika Playboy. Od 2005 do 2008 - współprowadzący programu Dzień dobry TVN, obecnie gospodarz Drugiego śniadania mistrzów w TVN24. Pisze felietony dla Newsweeka.

Autorzy podróżniczo-reporterskiej książki Gaumardżos! snuć będą barwne opowieści o Gruzji, ilustrując je bogatym materiałem zdjęciowym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 11.09.2013, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Spotkanie organizowane jest w ramach programu DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI

realizowanego przez WiMBP we współpracy z Instytutem Książki.


 
Archiwum